Gönüllü Başkan Demirtaş’dan Genç Çifte Evlilik Desteği

İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi yeni evlenecek genç çiftin evini başta aşağı eşya ile donatarak yardım elini uzattı.

Gönüllü Başkan Demirtaş’dan Genç Çifte Evlilik Desteği

Sosyal belediyecilik konusunda ilçe genelinde ihtiyaç sahibi insanlara hayırseverlerden aldığı yardımları ulaştıran ihtiyaç sahibi insanların gönüllerine dokunmayı başaran Kadın Koordinasyon Merkezi yeni evlenecek genç çiftin evini başta aşağı eşya ile donatarak yardım elini uzattı.

Hastanebaşı Mahallesi, Eskişehir sokakta ikamet eden ve evlilik yolun ilk adımı atan genç çiftlerin başvuru talebini evlerinde ziyaret ederek tespitini yapan Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, yatak odasından oturma grubuna perdeden halıya varan tüm ev eşyalarıyla genç çiftin evini tepeden tırnağa kadar eşya ile donattı.

“İhtiyaçları ortadan kaldıran yardımlarda bulunuyoruz”

İlçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi insanlarımızın her türlü sorununa elimizde imkanlar ölçüsünde yardım olmaya çalıştıklarını dile getiren Kadın Koordinasyon Merkezi Gönüllü Başkanı Lütfiye Demirtaş, “'İhtiyaç sahibi genç çiftimize eşya yardımında bulunduk. Biz hayırseverlerimizin bizlere bağışladıkları yardımı gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Her insanla eşit dayanışma anlayışıyla günü kurtarmaya yönelik değil, ihtiyacı ortadan kaldırmaya yönelik hizmet ediyoruz. Duyarlı vatandaşların belediyeye verdiği eşyaları bizden talepte bulunan vatandaşlarımızın evlerine kadar ulaştırıyoruz. Daha çok ihtiyaç sahibine ulaşmak ve onların yüzlerini güldürmek için bize yardımcı olmak isteyen vatandaşlarımız ilkadım belediyemize bildirerek veya 444 55 01 (1055) numaralı hattan  bize ulaşıp destekte bulunabilir. Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Biz sadece bugün değil her gün onlarlayız, onların yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz" dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2019, 13:58

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER