Deva Partisi Samsun Atakum İlçe Teşkilatı Sahalara İndi

Samsun Atakum İlçe Başkanı Eyüp Bektaş ve Ekibi, mahalle gezileri kapsamında muhtarlarla buluşarak mahalle sakinlerinin talepleri ve sorunları hakkında bilgi aldı.

Deva Partisi Samsun Atakum İlçe Teşkilatı Sahalara İndi

Samsun Atakum İlçe Başkanı Eyüp Bektaş ve Ekibi, mahalle gezileri kapsamında muhtarlarla buluşarak mahalle sakinlerinin talepleri ve sorunları hakkında bilgi aldı.

Atakum İlçe Başkanı  Eyüp Bektaş ve  İlçe Başkan Yardımcıları Gizem Çelik, Hakan Demiratar, Şenol Genç, Kaya Göktepe, Erhan Egebiği, Mustafa Yeşilyurt ve Aslan Akar   Atakum’a bağlı mahalle ziyaretleri kapsamında, Taflanda Yalı Mahallesi, Cami Mahallesi, Özeren Mahallesi ve merkez mahallesini ziyaret ettiler. İlgili mahallelerin muhtarları, Kemal Köksal, Ahmet Boz, Mehmet Taşkara ve Erol Çolak’ı makamlarında ziyaret ederek,  mahalle sakinlerinin talepleri hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulundular.

Deva Partisi Atakum İlçe Teşkilatı ziyaretleri esnasında mahalleli esnafının ve sakinlerinin büyük ilgisiyle karşılaştı. Gördükleri ilgiden oldukça memnun görünen Teşkilat; bu güzel misafirperverlik bizim heyecanımızı tamamladı ve çalışma isteğimizi daha da kamçıladı şeklinde konuştu.

Atakum İlçe başkanı Eyüp Bektaş:   “ Türkiye’nin işinin ehli insanlardan oluşan bir partiye ihtiyacı vardı, bu anlamda dogru yerde olduğumuzu düşünerek ve bölgemizde bulunan her mahalleye ulaşarak görüş alarak mevcut yapımıza gerekli bilgi aktarımını yapmak bizim öncelikli görevimiz.  Atakum’a özel birçok proje geliştirdik ve hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyoruz. Burada gördüğümüz manzara bizi çok memnun etti bu partimizin doğru adımlarla ilerlediğinin göstergesidir,   bu güzel ilgiye layık olmak için çok çalışacak ve elimizden geleni yapacağız. Bu ziyaretlerin sayısını daha da artıracağız ve vatandaşlarımızın sorunlarının çözülmesi amacıyla girişimlerde bulunacağız, her talebi ilgili makamlara iletmek önceliklimiz ve sorumluluğumuz olacak dedi.

Ziyaret esnasında KHK mağduru olduğunu söyleyen bir öğretmenin; “hiçbir suçum bulunmamasına ve mahkemenin Berat kararı olmasına rağmen görevime dönemedim, lütfen bizi unutmayın” demesi dikkatlerden kaçmadı.

Kongresini henüz yapmasına ve covid engellerine rağmen saha çalışmalarına hız veren Atakum İlçe teşkilatı ilgili çevreden de takdir gördü. Teşkilat ziyaretlerine devam edecek.

HABER MERKEZİ

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, habersamsun.com.tr

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER