Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam Görevine Başladı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü olarak görevlendirilen İbrahim SAĞLAM 30.12.2019 tarihinde görevine başladı.

Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam Görevine Başladı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü olarak görevlendirilen  İbrahim SAĞLAM 30.12.2019 tarihinde görevine başladı.

Daha önce Osmaniye İl Tarım ve Orman Müdürü olarak görev yapmakta olan SAĞLAM 01.03.1970 yılında Kahramanmaraş İli Göksun İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimi Göksun'da tamamladı.

1989 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Niğde Eğitim Yüksek Okulu'ndan, 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. Kahramanmaraş, Bingöl, Adıyaman ve Osmaniye illerinde görev yapan,   2011 yılından beri de Osmaniye İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevini yürütmekte olan İbrahim SAĞLAM, evli ve iki çocuk babasıdır.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan İl Müdürü İbrahim SAĞLAM; "Kurtuluş mücadelemizin başladığı, tarımsal potansiyeli yüksek bir ilimiz olan Samsun'da böyle bir göreve getirilmekten dolayı mutluyum. Birlikte var olanı sürdürürken yeni güzel işler yapacağımıza, birlik, beraberlik ve uyum içinde çalışacağımıza inancım tamdır. Bu yeni başlangıcın camiamıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum." dedi.

Bizler de Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim SAĞLAM'a İlimize ve İl Müdürlüğümüze hoşgeldiniz diyor; yeni görevi dolayısıyla kendisini tebrik ediyor başarılar diliyoruz.       

HABER MERKEZİ

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER