Rektör Bilgiç’in Kudüs’ten Misafirleri Vardı

Samsun’a gelen Nureddin Recebi ile Abdülkerim Zurba ve beraberindekiler, MÜSİAD Başkanı Haluk Tan eşliğinde Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Rektör Bilgiç’in Kudüs’ten Misafirleri Vardı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve yönetim kurulu üyeleri, Kudüs Alimler Birliği Üyesi Mescid-i Aksa Murabıtı Nureddin Recebi, Mescid-i Aksa'da imamlık yapan Abdülkerim Zurba ve Mirasımız Derneği Genel Başkanı Muhammet Demirci ile birlikte Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’i makamında ziyaret etti.

“Gözümüzün İlk Nuru Kudüs Konferansı'na” katılmak üzere Samsun’a gelen Nureddin Recebi ile Abdülkerim Zurba ve beraberindekiler, MÜSİAD Başkanı Haluk Tan eşliğinde Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Kudüs’ten gelen konuklarını ağırlayan Rektör Bilgiç, Nureddin Recebi  başta olmak üzere Abdülkerim Zurba ve beraberindekiler ile bir süre sohbet etti. Filistin, Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın konuşulduğu sohbette Nureddin Recebi ve Abdülkerim Zurba, görev süreleri boyunca yaşadığı tecrübelerini paylaştı.

Ziyarette Kudüs’den gelen heyet Rektör Bilgiç’e Kudüs haritası hediye etti. Bilgiç de Üniversitenin armağanını sundu.

HABER MERKEZİ

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER