Başkan Acar; Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR; 2019 yılının değerlendirme toplantısında Alaçam mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Başkan Acar; Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Alaçam Belediye Başkanı İlyas ACAR; 2019 yılının değerlendirme toplantısında Alaçam mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Alaçam Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı İlyas ACAR, Belediye Meclis Üyeleri, Alaçam Belediyesi Birim Amirleri ve Muhtarlar katıldı.

Başkan ACAR,” Göreve geldiğimiz tarihten itibaren ilçe genelinde 65 mahallemizde 100 km’lik stabilize yol ve 25 km asfalt yol çalışması yaptık. Daha önce muhtarımız ile yaptığımız toplantılarda belirtiğimiz gibi planladığımız program dahilinde yaptığımız çalışmalarımız ile muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın takdiri topladık, çalışmalarımızdan verim aldık. Kısa zamanda Alaçam’da birlik ve beraberlik içinde büyük işler başardık.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinden sonra ,belediye hizmet binamızı yeniledik, pazar yeri kapatma çalışmalarını ve belediyemize ait işlerinin tadilat çalışmalarını tamamladık. İlçemizin Doğalgaza kavuşması seçim çalışmalarımız ve Alaçamlı hemşehrilerimize verdiğimiz en önemli söz ve projelerimizden biriydi.2020 yılının ilk yarısında Doğalgaz çalışmalarına Allah’ın izniyle başlıyoruz. Bu projemiz birçokları tarafından hayal gibi görünse de, yapmış olduğumuz çalışma ve girişimlerimiz sonucunda Doğalgaz projesini hayata geçiriyoruz. Geyikkoşan Sosyal Tesis Projesini en kısa zamanda tamamlıyoruz. 2020 yılında yapacağımız asfalt çalışmalarımız için alt yapı çalışmalarımızı oluşturduk. Hizmetlerimizin vatandaşlarımıza ulaşmasında köprü vazifesi gören muhtarlarımızla birlikte Allah’ın izniyle çözüm odaklı hizmet anlayışını sürdürerek ilçemize her geçen gün daha güzel hizmetler sunacağız.

Rabbim bütün muhtarlarımız ile birlikte güzel ve hayırlı işler yapmayı hepimize nasip etsin. Bizim en önemli yol arkadaşlarımız, paydaşlarımız muhtarlarımızdır. Çalışmalarımızda hukuktan, hakkaniyetten, gayretten asla geri durmayacağız" dedi.

Mahalle muhtarı tek tek söz alarak yapılan çalışmalar ve hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek; mahallerde kronolojik bir sıralama doğrultusunda planlanan program dahilinde adaletli bir şekilde hizmet verildiğini, yapılan hizmetlerden fevkalade memnun olduklarını dile getirerek başta Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ve emeği geçen herkse teşekkür ettiler.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2019, 20:29

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER