Bafra Taekwondo Spor Kulübü’nden Kuşak Sınavı

Samsun'un Bafra ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Bafra Taekwondo Spor Kulübü 2020 yılının 1. dönem kuşak sınavı gerçekleştirildi.

Bafra Taekwondo Spor Kulübü’nden Kuşak Sınavı

Samsun'un Bafra ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Bafra Taekwondo Spor Kulübü 2020 yılının  1. dönem kuşak sınavı gerçekleştirildi.

Bafra Hüseyin Kurumahmutoğlu Gençlik Merkezinde açılmış olan Taekwondo kursuna katılan 222 öğrenci eğitimlerini tamamlayarak bir üst kuşağa 2020 yılının 1. Dönem kuşak terfi sınavına katıldılar. Bafra Gençlik Merkezinde düzenlenmiş olan kuşak terfi programında öğrenciler tüm becerilerini sergilediler. Başarılı olan öğrenciler bir üst kuşağa terfi hakkı elde ettiler. Ayrıca Taekwondo  Poomse gösteri grubu öğrencileri de bir gösteri düzenlediler. Gençlik Merkezi kuşak sınavına Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Hatipoğlu, öğrenciler ve velileri katıldı. Ayrıca sınav komisyon Başkanlığını İlyas Emirzeoğlu, sınav komisyon üyeliğini Murat Baş ve Emin Albayrak yaptı. Gençlik Merkezi antrenörlük görevini ise Hakan Emirzeoğlu,  Yavuz Nacak ve Berna Yılmaz üstleniyor.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 11:49

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER