1930 Bafraspor'dan Önemli Ziyaretler

Samsun Bölgesi Süper Amatör liginin köklü ekiplerinden 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız, Bafralı İş insanı 1930 Bafraspor eski Başkanlarından Turgut Şahinol Bafra Hal Başkanı Murat Şahin, İyi Parti Bafra Belediye Meclis Üyeleri Fatih Önder Şenol ve İsmail Bekar' ı Kulüp adına ziyaret etti.

1930 Bafraspor'dan Önemli Ziyaretler

Samsun Bölgesi Süper Amatör liginin köklü ekiplerinden 1930 Bafraspor Kulüp Başkanı Fatih Yıldız,  Bafralı İş insanı 1930 Bafraspor eski Başkanlarından Turgut Şahinol Bafra Hal Başkanı Murat Şahin, İyi Parti Bafra Belediye Meclis Üyeleri Fatih Önder Şenol ve İsmail Bekar' ı Kulüp adına ziyaret etti.

Yıldız'ın Kulüp adına ilk ziyareti Bafralı İş insanı ve 1930 Bafraspor eski başkanlarından Turgut Şahinol' u akabinde İyi Parti Bafra Belediye Meclis Üyesi Fatih Önder Şenol' u daha sonra Bafra Hal Başkanı Murat Şahin ile İyi Parti Bafra Belediye Meclis Üyesi İsmail Bekar' ı yerlerinde ziyaret etti. Bu anlamlı ziyaretlerde Yıldız, Kulübün formasını ile 1930 Bafraspor'un logusu olan saati taktim ederken kendilerini  ligin ikinci yarısındaki oynanacak olan  maçlara davet etti.

Ziyaretlerden memnuniyetini dile getiren Bafralı İş insanı 1930  Bafraspor'un eski Başkanlarından  Turgut Şahinol, Hal Başkanı Murat Şahin ve İyi Parti Bafra Belediye Meclis Üyeleri Fatih Önder Şenol ile İsmail Bekar, inşallah o yıl bu yıl olur Efsane 1930 Bafraspor için. Artık bu özleme son verirler, işleri zor çünkü ligin ikinci yarışı çok zorlu geçeceği görülüyor. Ama görüyoruz ki ilk devre de olduğu gibi ligin ikinci devresine her maçı final gibi görüyorlar yani iyi motive olmuşlar. İkinci yarı da oynayacak 13 resmî lig maçında ise 1930 Bafraspor'a başarılar dilediler.

HABER MERKEZİ

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER