Vestel ve Arçelik Servisleri

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri sektörünün en başarılı temsilcisi olarak bilinen Arçelik şirketi, günlük hayata konfor ve rahatlık sunmak için üretime aralıksız devam ediyor

Vestel ve Arçelik Servisleri

Beyaz Eşya ve elektronik ev ürünleri sektörünün en başarılı temsilcisi olarak bilinen Arçelik şirketi, günlük hayata konfor ve rahatlık sunmak için üretime aralıksız devam ediyor. İnsan hayatını eskisine oranla daha yaşanır hale getiren Arçelik ev ürünleri, uzun vadeli kullanım sonucunda bazı teknik ve mekanik arızalar verebilir. Böyle can sıkıcı durumlarda işini sağlam ve garantili yapan servis kadroları ile görüşmeniz en doğrusu olacaktır. şu ana kadar ele aldığı her türlü arızalı cihazı kısa sürede garantili tamir etmeyi başardı. Teknik ekipman bakımından eksiksiz olan servislerimiz, arızalı cihazdaki sorunu tespit ettikten sonra Arçelik şirketi tarafından imal edilen bire bir orijinal yedek malzemeler ile onarım yapıyor. Tecrübeli ekiplerimize her konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Uzun bir süredir şikayet konusu haline teknik servis ve bakım hizmetlerinin gerektiği gibi özenli sunulmaması üzerine yayın hayatına başlayan teknicservis.com sitesi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İşini sağlam ve kaliteli yapan ekipleri seçerek hizmet ağına ekleyen sitemiz, her ihtiyaç anında destek sunmaya hazırdır. Arızalı cihazları, iyi eğitim almış çalışanları ile kısa sürede garantili tamir eden bunun yanı sıra bakım gerektiren kombi, termosifon ve klima modelleri için de garantili hizmetler vermeye devam ediyor. Gönül rahatlığı ile cihazları bilgili ekiplerimize teslim edebilirsiniz.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 19:56

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, habersamsun.com.tr

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER