Eczacılık Fakültesini Bafra'ya Vermemek İçin Uğraşıyorlar

İyi Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, “Eczacılık Fakültesini Bafra'ya vermemek için kamuoyu oluşturuyorlar” dedi.

Eczacılık Fakültesini Bafra'ya Vermemek İçin Uğraşıyorlar

İyi Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, “Eczacılık Fakültesini Bafra'ya vermemek için kamuoyu oluşturuyorlar” dedi.

İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz; İYİ Parti Bafara İlçe Başkanlığı olarak ezcacılık fakültesi olarak ne gerekiyorsa yapacağımızı Bafra'nın menfaatleri doğrultusunda hiçbir siyaset gözetmeksizin herkesin yanında olacağımızı  kamuoyu oluşturmak adına ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumuzu belirtiriz. 

RESMİ GAZETEDE YAYIMLANDI 

Gazetecilere yaptığı açıklamada, "Bafra'mızda hayırsever iş adamı Kaya Aşçı'nın fiziki binasını yapıp siyasi ve oda başkanlarının sivil toplum örgütlerinin öncülüğünde Ondokuz Mayıs Üniversitesine bağlı olarak YÖK'ün onayı ile Turizm fakültesi açıldı. Akif Arslan tarafından fiziki alt yapısı hazırlanan İşletme fakültesinin açılması için rektörlük uygun gördü. Daha sonra fakültenin eczacılık fakültesinin açılması için hayır sefer iş adamı Akif Arslan ve Bafra'nın önde gelen isimleri rektörle toplantı yapıp buraya eczacılık fakültesinin gelmesi için görüşmeler yapılmış. Eczacılık Fakültesi, Cumhurbaşkanımızın onayı 25 Haziran 2019 tarihi 30812 sayılı resmi gazetede yayınlandı. 

BAFRA İÇİN TAŞIN ALTIINA ELİMİZİ KOYARIZ

19 Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Eczacılık Fakültesi kararı ne hikmetse rektörün ve yönetimi kararı kendi insiyatiflerinin doğrultusunda Bafra'ya verilmemesi için kamuoyu oluşturuyorlar. Bafra'nın talebine Bafralı siyasilerin girişimleri sonucunda Bafra'ya verilmesini ve İYİ Parti İlçe Başkanlığı olarak ne gerekiyorsa yapacağımızı Bafra'nın menfaatleri doğrultusunu hiçbir siyaset gözetmeksizin gerekli desteği vereceğimizi kamuoyu oluşturmak için emeklerimizin heba edilmemesi için destek vereceğimizi siz değerli basın mensupları önünde söz veriyoruz.

DESTEĞE AÇIĞIZ

İyi Parti olarak yerelde ve genelde Bafra'nın menfaatlerinin korunması doğrultusunda her türlü desteği vereceğimizi yanlış ve eksik yapılan her şeyde eleştirisini yapıp muhalefet edeceğimizi kamu oyuna sunarım.

HABER MERKEZİ

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, habersamsun.com.tr

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER