Başkan Apaydın'dan Kızılırmak Kooperatifi’ne Ziyaret

Başkan Apaydın Bafra Kızılırmak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti.

Başkan Apaydın'dan Kızılırmak Kooperatifi’ne Ziyaret

Başkan Apaydın Bafra Kızılırmak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti.

26. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı TESK Genel Başkan Vekili, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın Bafra Kızılırmak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yılmaz’ı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Ziyarette ayrıca Sinop Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Gürsel Öz, Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, 26. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Müdürü Şeyma Eskitürk,Bafra Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Bülent Kulaksız, Bafra Marangoz, Mobilya ve Ağaç İşleri Odası Başkanı İlhan Erken’de hazır bulundu.

Bafra Kızılırmak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yılmaz 26. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Fevzi Apaydın’ın odalarına ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek Bafra Kızılırmak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin yaptığı çalışmalar ve pandemi süresince üyelerine sağladıkları desteklerle ilgili bilgiler verdi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2021, 19:00

Samsun Haber, Samsun Haberleri, Haber Samsun, Samsun, Haber, Son Dakika, habersamsun.com.tr

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER