Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner'den Yeni Yıl Mesajı

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner'den Yeni Yıl Mesajı

Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Tosuner mesajında şu ifadelere yer verdi; “Kimi zaman mutluluk, kimi zaman hüzünlerin yaşandığı bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bir yıl daha nihayete ererken, yaşanan her günden ayrı tecrübeler edinilmiş olması ve bu tecrübeler ışığında yeni bir yıla yepyeni umutlarla başlangıç yapılması huzur, mutluluk ve başarılara birlikte ulaşabilmemizin vazgeçilmez şartıdır"

"Her yeni yıl başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır.

2019 yılında da, tarihimizden aldığımız gücü, sürekli değişen, gelişen dünya şartlarının sağladığı fırsatlarla birleştirdiğimizde, Ülkemiz ve ilçemiz için hizmet ve yaşam kalitesinin daha da artacağı, başarılı bir yıl olacağına yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Değerli Samsun'lu Bafra'lı hemşerilerimizin, Kıymetli fedakâr Çiftçilerimizin, bu coğrafyaya hizmet eden tüm çalışanlarımızın, cennet vatanımız uğruna canlarını feda eden bütün şehitlerimizin yakınlarının, kahraman gazilerimizin, yeni yılını en samimi duygularımla tebrik ediyor, 2020 yılının ülkemize ve milletimize sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum. " dedi.

HABER MERKEZİ

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER