Bafra Şehit Aileleri Derneğinden 102. Mevlit Programı

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından her ay düzenli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i şerif programının 102’ncisi dernek binasında gerçekleştirildi.

Bafra Şehit Aileleri Derneğinden 102. Mevlit Programı

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından derneğin kuruluşundan bu yana her ay düzenli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programının 102’ncisi 28.12. 2019 cumartesi günü dernek binasında gerçekleştirildi.

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından Aralık ayında şehit olan P.Er Alaattin Koçak ve aynı olayda birlikte şehit olduğu 64 silah arkadaşı, J. Er Ramis İleri, Topçu Onb. Cihat Demir, tüm şehitlerin, Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, silah arkadaşları ve ebediyete intikal etmiş tüm gazilerin ruhuna Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programı düzenlendi.

Programa Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar, Bafra İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan, Bafra İlçe Müftüsü Necmettin Kayar, MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Şube Müdürü Kenan Bıyık, MHP Bafra Belediye Meclis Grup Başkanvekili Naci Sürmeli, AK Parti Bafra Kadın Kolları Başkanı Nazife Soruklu, şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.

Derneğin fahri imamı Bülbül Hoca, Emirefendi Ensar Mescidi imamı Mehmet Zengin, Komşupınar Mahallesi Cami İmam Hatip’i Davut Ocak, Bafra Kütüphane Görevlisi Nami Çelik, Emekli İmam Hatip Zeki Akça hocaların okuduğu Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif’in ardından Bafra İlçe Müftüsü Necmettin Kayar dua okudu.

HABER MERKEZİ

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER