Başkan Hamit Kılıç'tan Hastane Ziyareti

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra Devlet Hastanesinde yatarak tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretin de bulundu.

Başkan Hamit Kılıç'tan Hastane Ziyareti

SAMSUN HABER - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra Devlet Hastanesinde yatarak tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretin de bulundu.

Her fırsatta yaşlı, hasta ve taziye ziyaretlerinde bulunan Başkan Kılıç, Bafra Devlet Hastanesinde yatarak tedavi gören hastaları da unutmuyor.

Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet eden Başkan Kılıç, rahatsızlıkları nedeniyle gününü hastanede geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.

HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Başkan Kılıç; “Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Hastanemizde tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum. Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Gayemiz yüzlerde tebessüm oluşturup, dualarda ve gönüllerde olabilmek. Tüm hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 21:44

Hasan Eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER